Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Fellépéseink...

2011.01.17

 Fellépések

 

2011  

 

285569_109441782489710_100002716676682_50577_6086728_n.jpg

 

 

Január 08 Szfvár. -  Felsővárosi Műv.Ház   15.00 óra

                      Pótszilveszter  (belépős)

 

Január 29.  Aba -  Műv. Ház  -  Újévi Gála  17.00 óra

 

Február 11.  Szfvár. -  Alba Plaza  17.00 óra

                       ABBA Műsor keretein belül adunk duett műsort

 

Február 12.  Szfvár. -  Felsőv.Műv.Ház   15.00 óra

                       Valentin nap és Farsangi mulatság (belépős)

 

 - Február 26. Szfvár. - STOP Étterem   19.30 óra

                      Optimisták bálja  (zártkörű)

 

Március 5.  Tác -  Ált. Isk. Tornaterem  15.00 óra

                     Hetey Hajnalka vezette táci Holdfény tánccsoport

                     Tavaszi Gálája

                     (Belépő: Gyerek: 100,- Felnőtt: 300,-)

 

Március 5.  Tordas - Jótékonysági Bál az iskola javára 

                      19.30 óra (belépős)

 

Március 6.  Bodajk - Műv.Ház -  16.00 óra

                      Nőnapi rendezvény

 

Március 12.  Szfvár. - Novotel Hotel  21.30 óra

                       Vezérek Vigassága (belépős)

 

Március 19.  Szfvár. - Felsővárosi Műv.Ház  15.00 óra

                       Sándor-József-Benedek buli (belépős)

 

Március 26.  Szfvár. - Technika Háza  14.00 óra

                       Tavaszi Zsongás

 

Március 26.  Szfvár. - Vörösmarty Ált. Isk. 19.00 óra

                       Dunafém SE - Sportbál (zártkörű)

 

Március 31.  Szvár. - Szent István Műv. Ház  17.15 óra

                       "Fejér Príma 2010 Újratöltve" (zártkörű)

 

Április 09.  Szfvár. - Novotel Hotel   15.30 óra

                     Átváltoztatjuk Show (belépős)

 

Április 16.  Enying - Művelődési Ház  14.00 óra

                     Jótékonysági Rendezvény az OMSZ

                     enyingi Mentőállomás javára

                                                                            

Április 16.  Szfvár. -  Novotel Hotel   20.00 óra

                     II.Gyermek és felnőtt Modell Bál  (belépős)

 

Április 17.  Szfvár. - Bregyó Sportcentrum  17.00 óra

                    IV. Mezőgazdasági és Kertészeti Kiállítás

                    és Vásár (belépős)

                                 

Április 30.  Szabadegyháza - Műv. Ház  16.55 óra

                     Művelődési Ház avató

 

-  Május 7.  Szfvár. -  Tiszti Klub - Fotó Udvar  10.00 óra

                   Alba Regia Fotóklub Rendezvénye (zártkörű)

 

Május 7.  Szfvár. - Széna tér  17.15 óra

                   Széna téri vásár

 

-  Május 7.  Lepsény - Falunap  19.00 óra

 

Május 7.  Jenő - Művelődési Ház   22.00 óra

                   Tavaszi Bál (belépős)

 

Május 15.  Szfvár. - Eü. Szakközépiskola  13.30 óra

                                  Országos Mentős Nap

 

Május 21.  Sárosd - Idősek Otthona  15.00  óra

 

Május 21.  Szfvár. - Magánház - Szülinapi party  17.00 óra

                    Családi rendezvény (zártkörű)

 

Május 29.  Szfvár. - Burger King - Gyermeknap

                    11.00  Gyermekműsor

                    14.00  Főműsor

 

Június 3.  Bakonycsernye - Művelődési Ház  14.00 óra

                   Pedagógus nap (zártkörű)

 

Június 3.  Szfvár. - Sziget utcai óvoda  16.00  óra

                   Kerti party

 

Június 4.  Enying - Sportrendezvény  14.00 óra

 

Június 5.  Szfvár. - Vörösmarty Ált. Iskola  19.00 óra

                   Zumba Dórival Szülinap (belépős)

 

Június 12.  Agárd - I. Agárdi Pünkösdi Fesztivál 18.00 óra

                     AGÁRDEN Rendezvény Placc

 

 

-  Június 18.  Szfvár. - Albanyár Rétesfesztivál  19.00 óra

                     Kis színpad - Távirda u.

 

Június 25.  Aba - Idősek Otthona  10.30 óra

                     Családi Nap

 

Június 25.  Szfvár. -  Bregyó Sportcentrum  13.50 óra

                     II. Fejér megyei Vagyonőr Nap (zártkörű)

 

-  Július 1.  Mezőszilas - Szilasi Nyári Fesztivál  18.00 óra

 

Július 2.  Bodajk - Város Nap  19.30 óra

 

Július 9.  Baracska - Falunap  19.20  óra

 

Július 16.  Cegléd - Kossuth Műv.Ház  21.00 óra

 

Július 21-22-23.  Lengyelország - Lebork város

                              Felícia műsora

 

Július 29.  Komárom - Születésnap Magánház 19.00 óra

                    (zártkörű)

 

Július 30.  Szfvár. - Felsővárosi Műv. Ház  15.00 óra

                    Anna Bál  (belépős)

 

Augusztus 6.  Kunszentmiklós  14.00 óra

                         Vendéglátóiparban Dolgozók I. Országos

                         Fesztiválja

 

Augusztus 7.  Sárosd - Horgász Tó  10.00  óra

                        Horgász Egyesület családi napja

 

Augusztus 7.  Nagylók - Falunap  18.00 óra

 

Augusztus 13.  Úrhida - Csülök fesztivál  18.00 óra

 

Augusztus 14.  Halimba - Falunap  17.40 óra

 

Augusztus 20.  Nagyveleg - Falunap  11.00  óra

                           Gyerekműsor

 

-  Augusztus 20.  Tác - Falunap, Sportpálya  15.00 óra

 

Augusztus 20. Velence - Északi Strand  19.00 óra

                          Velencei Zenés Nyári Esték

 

-  Augusztus 27.  Veszprém - VMOR. Családi Nap  09.45 óra

                           (zárkörű)

 

-  Augusztus 27.  Sáregres - Szülinapi party 16.00 óra

                          (zártkörű)

 

-  Augusztus 27.  Pátka - Rózsafesztivál  19.00 óra

 

-  Augusztus 28.  Velence - Északi Strand Velencei-Tó Maraton

                            (a nap folyamán többször adunk műsort)

 

-  Szeptember 3.  Soponya - Vadételek Asztala  12.00 óra

                           V. Országos Vadgasztronómiai Fesztivál

                            (belépős)

                          

-  Szeptember 3.  Isztimér - Rendezvénysátor  17.15 óra

                           Isztiméri Nyugdíjasklub 20. szülinapja

 

-  Szeptember 10.  Szfvár. - Felsővárosi Műv. Ház  15.00 óra

                             Szenes Iván emlékműsor (belépős)

 

-  Szeptember 10.  Szfvár. - Piactéri Vásár  16.00 óra

                             (Alba Plazaval szemben Meki melletti tér)

 

Szeptember 11.  Börgönd - Repülős nap - 11.15 és 16.15 óra

                             (belépős)

 

-  Szeptember 16.  Sárosd - Szüreti Rendezvény  15.00 óra

                             Idősek Otthona

 

-  Szeptember 17.  Fehérvárcsurgó - Rutya Fesztivál  15.00 óra

 

-  Szeptember 24.  Magyaralmás - Szüreti Bál  21.00 óra

 

-  Szeptember 30.  Kecskemét - Sasfészek Étterem  18.30 óra

                             (zártkörű)

 

Október 1.  Isztimér - Művelődési Ház  15.00 óra

                      Műsor az Idősek Világnapja alkalmából

 

-  Október 1.  Zámoly - Szép Ilonka faluház  17.00 óra

                      Műsor az Idősek Világnapja alkalmából

 

-  Október 3.  Lepsény - Művelődési Ház  16.00 óra

                      Műsor az Idősek Világnapja alkalmából

 

-  Október 8.  Aba - Művelődési Ház 14.30 óra

                      Műsor az Idősek Világnapja alkalmából

 

-  Október 14.  Csókakő - Idősek Otthona  16.00 óra

                       Műsor az Idősek Világnapja alkalmából

 

-  Október 15.  Szfvár. - Viktória Központ  15.00 óra

                        Viktória Központ 15. szülinapja

 

-  Október 29.  Kőszárhegy - Művelődési Ház 16.00 óra

                        Műsor az idősek világnapja alkalmából

 

-  November 5.  Szfvár. - Katinka Játszóház  10.00 óra

                         Szülinapi Party (zártkörű)

 

-  November 5.  Szfvár. - Kistrombitás Vendéglő  13.00 óra

                         Szülinapi Party (zártkörű)

 

-  November 12.  Lepsény - Műv. Ház.  16.00 óra

                          Márton napi rendezvény

 

-  November 13.  Csókakő - Szülinapi party 11.00 óra

                           (zártkörű)

 

-  November 17.  Szfvár. - Felsővárosi Műv. Ház  14.00 óra

                          Nyugdíjasklub ünnepélyes megnyitója

 

-  November 25.  Szfvár. - Hotel Magyar Király  18.00 óra

                           Fejér m-i Príma és Év Vállalkozói Díjátadó

 

-  November 26.  Szfvár. - Technika Háza  13.30 óra

                           Vigyázó kéz gyermekalapítvány

 

-  December 3.  Aba - Műv. Ház. - Mikulás party  15.00 óra

 

-  December 4.  Alcsút - Puskás Hotel - Télapó műsor  11.00 óra

 

-  December 4.  Szfvár. - Viktória Rehab. Központ  15.00 óra

                        Télapó műsor

 

-  December 4.  Szabadbattyán - Pokol Pince étterem 18.00 óra

                        Télapó műsor

 

-  December 10.  Szfvár. - Felsővárosi Műv. Ház  15.00 óra

                          "Nem csak a 20....a világ" Karácsonyi műsor

 

-  December 11.  Szfvár. - Felsővárosi Műv. Ház.  14.30 óra

                          Télapó műsor

 

-  December 16.  Berhida - Kisebbségi Kulturális Nap  15.00 óra

 

-  December 17.  Szfvár. - Viktória Rehab. Központ  15.00 óra

                          Karácsonyi műsor

 

-  December 30.  Cegléd - Kossuth Műv. Ház  19.00 óra

                           Szilveszteri Operett Gála