Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Fellépések 2012

 

 

 

browse.jpg

 

 

 

 

-  Január 14.  Szfvár. - Felsővárosi Műv. Ház  15.00 óra

 

                                         Pótszilveszter

 

-  Január 21.  Káloz - Újévi Gála  15.00  óra

 

-  Február 18.  Szfvár. - STOP étterem  19.00 óra

                          Optimisták Bálja (zártkörű)

 

-   Február 25.  Sárosd - Farsangi buli  15.00 óra

 

-  Február 25.  Szfvár. - Vörösmarty Ált. Isk.  20.00 óra

                          Dunafém SE. - Sportbál (zártkörű)

 

-  Március 17. Szfvár. - Felsővárosi Műv. Ház  15.00 óra

                         Sándor-József-Benedek napi rendezvény

 

-  Április 20.  Szabadbattyán - Műv.Ház  10.00 óra

 

-  Április 21.  Szfvár. - V. Mezőgazdasági Expo  16.00 óra

 

-  Április 22.  Szfvár. - V. Mezőgazdasági Expo 10.30 óra

                                       Gyermekműsor

 

-  Május 12.  Lepsény - Falunap  18.00 óra

 

-  Május 19.  Agárd - Napsugár Strand Családi nap 12.00 óra

 

-  Május 25.  Szfvár. - Ezredéves Ált.Isk.  11.00 óra

 

-  Május 26.  Szajol - Gyermeknap 13.00 óra

 

-  Május 27.  Kulcs - Gyermekműsor  11.00 óra

 

-  Május 27.  Gárdony - Strand - Gyermekműsor 15.00 óra

 

-   Június 2.  Kecskemét - Petőfiváros 16.30 óra

 

-  Június 9.  Szfvár. - Felsővárosi Műv.Ház - 15.00 óra

 

-  Július 7.  Sárkeresztes - Falunap  12.00 óra  Főműsor

                   

-  Július 7.  Sárkeresztes - Falunap  15.00 óra

                     Gyermekműsor

 

-  Július 7.  Sárosd - Falunap  18.00 óra

 

-  Július 14.  Fehérvárcsurgó - Falunap  16.20 óra

 

-  Július 14.  Lepsény - Kulturális és Művészeti Hét 21.00 óra

 

-  Július 27.  Alap - Idősek Otthona - 14.00 óra

 

-   Július 29.  Isztimér - Falunap

 

-  Augusztus 5.  Nagylók - Falunap 16.00 óra

 

-  Augusztus 11.  Úrhida - Falunap - 15.00 óra

 

-  Augusztus 12.  Sárosd - Horgásztó 10.00 óra

                              Gyermekműsor

 

- Augusztus 12.  Gárdony - Borkert, Sport Beach 14.00 óra

                             Gyermekműsor

 

-  Augusztus 17.  Velence - Nyári Fesztivál 18.00 óra

 

-  Augusztus 18.  Tác - Falunap  19.30 óra

 

-  Augusztus 19.  Sárosd - Zenész találkozó - 17.00 óra

 

-  Augusztus 19.  Szabadbattyán - Falunap  19.30 óra

 

-  Augusztus 20.  Mezőkomárom - Falunap 14.30 óra

 

-  Augusztus 20.  Enying - Városnap 16.30 óra

 

-  Szeptember 1.  Mór - Polgárőr találkozó 17.20 óra

                               Lamberg Kastély

 

-  Szeptember 9.  Börgönd - Repülős nap  17.00  óra

 

-  Szeptember 14.  Sárosd - Idősek Otthona  15.30 óra

 

-  Szeptember 28.  Mezőszilas - Idősek Otthona  14.00 óra

 

-  Október 14.  Szfvár. - Felsővárosi Műv.Ház  15.00 óra

 

-  Október 19.  Szfvár. - Kodolányi Főiskola aula  18.00 óra

 

-  Október 20.  Enying - Műv. Ház  14.00 óra

 

-  Október 27.  Kőszárhegy - Műv. Ház  16.00 óra

 

-  Október 27.  Szfvár. - Technika Háza  19.00 óra

 

-  November 22.  Szfvár. - Felsővárosi Műv Ház.  15.00 óra

 

-  Decemer 2.  Szvár.-Technika Háza-Télapó váró 14.00 óra

 

-  December 5.  Bodajk - Törpe óvoda 15.30 óra

 

-  December 8.  Aba - Műv.Ház - Télapó Gála 15.00 óra

 

-  December 16.  Szfvár. - Viktória Központ  15.00 óra

 

-  December 16.  Szfvár. - Technika Háza  17.00 óra

 

-  December 16.  Szfvár. - Felsővárosi Műv.Ház  19.00 óra

 

-  December 22.  Aba - Műv.Ház  15.00 óra